Windscherm Lovington Kleur: Antraciet | Maat: 180x300 cm
€ 103,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Product highlights
- Hoge kwaliteit zij luifel voor tuin en terras.
- Privacyscherm beschermt tegen zon, wind en blikken van buren
- Materiaal: roestvrij aluminium (frame) & polyester (stof)
- Bevestigig ons windscherm met muurbeugel aan de muur.
- Indien nodig, kan het privacyscherm snel worden uitgetrokken
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Windscherm Lovington"
Windscherm Lovington
De Lovington windscherm van CLP beschermt u niet alleen tegen ongewenste blikken, maar beschermt u ook effectief tegen wind en zon,zodat niets een ongestoord en ontspannen verblijf in uw buitenruimte in de weg staat.
Het ondoorzichtige en slijtvaste polyester (280 g/m²) zorgt voor volledige privacy in uw tuin en op uw terras. Dankzij de PU-coating en de lichtbeschermingsfactor UV30+ is het windscherm absoluut weerbestendig. Met een lichtechtheid van niveau 4 verbleekt de stof slechts uiterst langzaam bij voortdurende blootstelling aan licht. Zowel de luifelkast als de grond beugel zijn gemaakt van stevig aluminium, dat niet roest, terwijl de meegeleverde grondschroeven van gegalvaniseerd staal zijn.
Indien nodig kan het windscherm snel en gemakkelijk worden uitgetrokken en opgerold (aanbevolen bij sterke wind en hevige regen en sneeuw). Het uitgerolde luifeldoek wordt op zijn plaats gehouden door middel van een grondbeugel. Een kinderslot op de handgreep vermindert het risico van onbedoeld oprollen en zorgt voor veiligheid.
De luifel wordt bevestigd aan een wand (wanddikte groter dan of gelijk aan 10 cm) en aan een grondpaal die in de grond wordt geschroefd. Het bevestigingsmateriaal is bij de levering inbegrepen.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Details:
Materiaal (frame): roestvast aluminium
Materiaal (stof): PU-gecoat polyester (280 g/m²)
Beschikbare maten (b x h cm):
300 x 180
350 x 200
300 x 200
350 x 200
600 x 180 (tweedelig)
| Bevestigingsoptie: | op de muur |
|---|---|
| Eigen merk: | Geen eigen merk |
| FSC-certificaat: | geen |
| Gewicht (kg): | 10 |
| Maat: | 180x300 cm |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal dekt: | 100% polyester (280 g/m2) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Serienname: | Lovington |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 300 I 350 I 400 I 600 cm |
| Totale diepte: | 0 cm |
| Totale hoogte: | 180 I 200 cm |
| lot: | 1 |
- Gelieve de opstel- en onderhoudsinstructies te volgen.







