Wicker tuintafel STAVANGER, diameter 150 cm Kleur: natura
€ 398,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 1 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 11645826
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Wicker tuintafel STAVANGER, diameter 150 cm"
Wicker tuintafel STAVANGER, diameter 150 cm
De vierpotige tafel Stavanger staat zeer stabiel en heeft een aangename hoogte. De vier poten zijn met elkaar vervlochten wat resulteert in een prachtig design dat door het tafelblad met glasplaat en de gevlochten rand mooi afgerond wordt. De glasplaat ligt stevig vast op het tafelblad door doorzichtige rubberen pads.
Voor een maaltijd, een kop koffie of gezellig samenzitten, de tafel staat steeds in het middelpunt.
Materiaal en afwerking:
Polyrotan ziet als traditionele rotan uit, biedt echter meer voordelen en is zeer onderhoudsvriendelijk. Anders als normale rotan is polyrotan zeer robuust en neigt niet tot uitrafelen. Het materiaal is UV-bestandig en kan dus zonder problemen lang in de zon staan zonder kleurverlies.
Door het aluminiumen onderstel zijn Wicker tuinmeubelen veel lichter als andere tuinmeubelen. Dat is zeker bij grotere stukken of een complete set een groot pluspunt want ze moeten toch wel eens verzet of verschoven worden.
Het stevige latwerk van het onderstel zorgt voor een extreme stabiliteit. Daar wordt bij no-name producten vaak op bespaard waardoor het meubelstuk onstabiel is en kraakt bij elke beweging.
De vierpotige tafel Stavanger staat zeer stabiel en heeft een aangename hoogte. De vier poten zijn met elkaar vervlochten wat resulteert in een prachtig design dat door het tafelblad met glasplaat en de gevlochten rand mooi afgerond wordt. De glasplaat ligt stevig vast op het tafelblad door doorzichtige rubberen pads.
Voor een maaltijd, een kop koffie of gezellig samenzitten, de tafel staat steeds in het middelpunt.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Diameter: 150 cm
Hoogte: 74,5 cm
Dikte glasplaat: 5mm
Materiaal en afwerking:
Polyrotan ziet als traditionele rotan uit, biedt echter meer voordelen en is zeer onderhoudsvriendelijk. Anders als normale rotan is polyrotan zeer robuust en neigt niet tot uitrafelen. Het materiaal is UV-bestandig en kan dus zonder problemen lang in de zon staan zonder kleurverlies.
Door het aluminiumen onderstel zijn Wicker tuinmeubelen veel lichter als andere tuinmeubelen. Dat is zeker bij grotere stukken of een complete set een groot pluspunt want ze moeten toch wel eens verzet of verschoven worden.
Het stevige latwerk van het onderstel zorgt voor een extreme stabiliteit. Daar wordt bij no-name producten vaak op bespaard waardoor het meubelstuk onstabiel is en kraakt bij elke beweging.
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
|---|---|
| Diameter (in cm): | 150 cm |
| Eigen merk: | CLP |
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | Rond |
| Gewicht (kg): | 30 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 74 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Xl stavanger |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 150 cm |
| Totale diepte: | 150 cm |
| Totale hoogte: | 74,5 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 74 cm |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 74 cm |


