Werkkruk Olinda kunstleer grijs Kleur: grijs
€ 72,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 312909
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Werkkruk Olinda kunstleer grijs"
Bureaustoel Olinda, comfortabel en flexibel werken.
De bureaustoel Olinda is een comfortabele zitplaats - ideaal voor medische praktijken, massage- en schoonheidssalons. De gestoffeerde zitting heeft een gemakkelijk te onderhouden bekleding van imitatieleer en is bijzonder comfortabel gestoffeerd, de rugleuning rondom biedt extra comfort. De draaistoel is in hoogte verstelbaar door middel van een gasveer en kan 360° worden gedraaid. Hij staat stevig op vijf licht lopende wieltjes en een metalen frame in chroomlook. Een prachtig design gemaakt van robuuste materialen die de tand des tijds doorstaan.
Materiaal samenstelling: 100% polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 66 - 81 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 47 cm
Zithoogte: 47 - 61 cm
Zitvlak (BxD): 45 x 39 cm
Hoogte rugleuning: 22 cm
Max. Max. belasting: 120 kg
Gewicht: 6 kg
Zitting:
Bekleding: fijnste kunstleder
In hoogte verstelbaar en draaibaar
Comfortabel gestoffeerde zitting
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomlook
Lange levensduur
Inclusief 5 licht lopende zwenkwielen
Speciale kenmerken:
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Gemakkelijk te reinigen oppervlakken
Stevig metalen frame
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Voor het schoonmaken adviseren wij alleen zeepwater, water en een zachte doek
Stofzuig de oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
De bureaustoel Olinda is een comfortabele zitplaats - ideaal voor medische praktijken, massage- en schoonheidssalons. De gestoffeerde zitting heeft een gemakkelijk te onderhouden bekleding van imitatieleer en is bijzonder comfortabel gestoffeerd, de rugleuning rondom biedt extra comfort. De draaistoel is in hoogte verstelbaar door middel van een gasveer en kan 360° worden gedraaid. Hij staat stevig op vijf licht lopende wieltjes en een metalen frame in chroomlook. Een prachtig design gemaakt van robuuste materialen die de tand des tijds doorstaan.
Materiaal samenstelling: 100% polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 66 - 81 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 47 cm
Zithoogte: 47 - 61 cm
Zitvlak (BxD): 45 x 39 cm
Hoogte rugleuning: 22 cm
Max. Max. belasting: 120 kg
Gewicht: 6 kg
Zitting:
Bekleding: fijnste kunstleder
In hoogte verstelbaar en draaibaar
Comfortabel gestoffeerde zitting
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomlook
Lange levensduur
Inclusief 5 licht lopende zwenkwielen
Speciale kenmerken:
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Gemakkelijk te reinigen oppervlakken
Stevig metalen frame
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Voor het schoonmaken adviseren wij alleen zeepwater, water en een zachte doek
Stofzuig de oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
Eigenschappen
| Draaibaar: | Ja |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht (kg): | 6 |
| Hoogte rugleuning: | 22 cm |
| Hoogteverstelbare rugleuning: | nee |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Materiaal: | Kunstleer |
| Materiaal vulling bekleding: | Koudschuim |
| Materiaal wielen: | Kunststof |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 61 cm |
| Met wielen: | Ja |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Soort rugleuning: | niet kantelbaar |
| Soort stoel: | Werkkruk |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 53 cm |
| Totale diepte: | 47 cm |
| Totale hoogte: | 66 - 81 cm |
| Verstelbaar onderste deel rug: | nee |
| Verstelbare armleuningen: | geen armleuningen |
| Zitdiepte: | 47 cm |
| Zithoogte Min.: | 47 cm |
| Zitvlak (BxD): | 45 x 39 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 47 - 61 cm |
















