Wachtbank Airport Kleur: zwart | Maat: 4-zits
€ 209,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 161803601
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Ideaal voor drukbezochte wachtruimtes en ontvangstruimtes
- Dankzij de rugleuning zijn de zittingen comfortabel
- Geperforeerde zittingen van poedergecoat staal
- Stalen frame van de zitbank in moderne chroomlook
- Vloerbeschermers onder het frame beschermen vloeren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Wachtbank Airport"
Wachtruimtebank Airport
Deze wachtruimtebank in de stijl van een luchthavenbank combineert modern design, duurzaamheid en hoog zitcomfort. De bank is ideaal voor drukbezochte wachtkamers, wachtruimtes en ontvangstruimtes in kantoren, studios, praktijken en meer.
De rugleuning en armleuningen aan de zijkanten maken de bank ook zonder bekleding erg comfortabel. De zittingen zijn gemaakt van geperforeerd, poedergecoat staal, waardoor ze corrosiebestendig zijn. Het frame is ook van staal en heeft een chique chroomlook.
Dankzij de hoogwaardige materialen is deze luchthavenbank bijzonder stabiel en kan ook zwaardere lasten aan. Ze is zeer onderhoudsvriendelijk en de vloerbeschermers voorkomen krassen op de vloer.
Details:
Totale hoogte: 80 cm
Totale diepte: 68 cm
Zitvlak (Breedte x Diepte): 52 x 44 cm
Zithoogte: 43 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Hoogte armleuningen (vanaf de grond): 57 cm
2-zits:
Totale breedte: 120 cm
4-zits:
Totale breedte: 240 cm
Zitting:
Materiaal: Hoogwaardig staal
Poedergecoat, geperforeerd oppervlak
Aangename zitpositie door rugleuning
Frame:
Materiaal: Metaal in chroomlook
Stabiel metalen frame
Lange levensduur
Met vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Comfortabel zitten zelfs na meerdere uren
Onderhoudsvriendelijke oppervlakken
Veilige stand
Deze wachtruimtebank in de stijl van een luchthavenbank combineert modern design, duurzaamheid en hoog zitcomfort. De bank is ideaal voor drukbezochte wachtkamers, wachtruimtes en ontvangstruimtes in kantoren, studios, praktijken en meer.
De rugleuning en armleuningen aan de zijkanten maken de bank ook zonder bekleding erg comfortabel. De zittingen zijn gemaakt van geperforeerd, poedergecoat staal, waardoor ze corrosiebestendig zijn. Het frame is ook van staal en heeft een chique chroomlook.
Dankzij de hoogwaardige materialen is deze luchthavenbank bijzonder stabiel en kan ook zwaardere lasten aan. Ze is zeer onderhoudsvriendelijk en de vloerbeschermers voorkomen krassen op de vloer.
Details:
Totale hoogte: 80 cm
Totale diepte: 68 cm
Zitvlak (Breedte x Diepte): 52 x 44 cm
Zithoogte: 43 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Hoogte armleuningen (vanaf de grond): 57 cm
2-zits:
Totale breedte: 120 cm
4-zits:
Totale breedte: 240 cm
Zitting:
Materiaal: Hoogwaardig staal
Poedergecoat, geperforeerd oppervlak
Aangename zitpositie door rugleuning
Frame:
Materiaal: Metaal in chroomlook
Stabiel metalen frame
Lange levensduur
Met vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Comfortabel zitten zelfs na meerdere uren
Onderhoudsvriendelijke oppervlakken
Veilige stand
Ons 5-sterrenproduct voor jou
MODERN DESIGN: Wachtruimtebank in de stijl van een luchthavenbank. De bank combineert modern design, duurzaamheid en hoog zitcomfort. Ideaal voor drukbezochte wachtruimtes en ontvangstruimtes.
COMFORTABEL ZITTEN: Dankzij de rugleuning zijn de zittingen van de wachtruimtebank ook zonder bekleding langdurig comfortabel. De geperforeerde zittingen zorgen voor continue luchtcirculatie.
HOOGWAARDIG MATERIAAL: De zittingen zijn gemaakt van poedergecoat staal, waardoor ze corrosiebestendig zijn en niet roesten. Makkelijk schoon te maken oppervlakken zijn ideaal voor openbare ruimtes.
SOLIDE CONSTRUCTIE: Het stalen frame van de bank is buitengewoon draagkrachtig en stabiel. Het frame heeft een moderne chroomlook die bij de zittingen past.
ZACHT VOOR DE VLOER: Beschermers onder de ronde poten van de wachtruimtebank zorgen voor krasbescherming, zodat kwetsbare vloeren niet beschadigd worden.
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
|---|---|
| Eigen merk: | PAAL |
| FSC-certificaat: | geen |
| Gewicht (kg): | 1 |
| Hoogte armleuning: | 57 cm |
| Hoogte rugleuning: | 37 cm |
| Inclusief opbergruimte: | nee |
| Kleur frame: | chroom |
| Maat: | 4-zits |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal in chroomoptiek |
| Materiaal vulling bekleding: | Geen vulling |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 43 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Airport |
| Soort bank: | Bank |
| Stijl: | Industrieel |
| Totale breedte: | 182 cm |
| Totale diepte: | 63 cm |
| Totale hoogte: | 80 cm |
| Type onderstel: | Hoge poten (11 cm en meer) |
| Verstelbare armleuningen: | nee |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 44 cm |
| Zithoogte Min.: | 43 cm |
| hoedanigheid: | 200 kg |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 43 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








