Tuintafel Hari Kleur: Antiek-crème
€ 89,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 13437593
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Ronde tuintafel met sierlijke decoraties
- IJzeren tafel met imitatie antiek patina
- Metalen tafel met nostalgische uitstraling voor tuin en balk
- Eettafel met robuuste en stabiele afwerking
- Compact formaat, ideaal voor kleine patio's en balkons
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Tuintafel Hari"
Tuintafel Hari
De tuintafel Hari maakt indruk met zijn nostalgische ontwerp. De sierlijke vorm, de mooie decoraties en het patina van de tuintafel benadrukken de exclusieve uitstraling.
Met zijn compacte formaat is de eettafel ook geschikt voor kleinere tuinen, terrassen en balkons. Het product is handgemaakt van ijzer en daardoor stabiel.
Details:
Totale hoogte: 73 cm
Diameter van het tafelblad: 70 cm
Gewicht: 4 kg
Max. Belastbaarheid: 20 kg
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Deze ronde tuintafel heeft een nostalgische charme. Deze ijzeren tafel wordt gekenmerkt door zijn tijdloze en klassieke ontwerp. Dit maakt de tafel ideaal voor gebruik in de tuin of op het terras.
De prachtige decoraties en het elegante ontwerp maken van de tuintafel een echte blikvanger. De tafel geeft een speciaal tintje aan de tuin of het balkon.
De ronde tafel is gemaakt van onderhoudsvriendelijk ijzer en kan worden schoongemaakt met een mild schoonmaakmiddel en een vochtige doek. Dankzij het compacte formaat past de tafel goed op het balkon.
De elegante ijzeren tafel is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het oppervlak is afgewerkt met een handgemaakte antieke patina.
Totale hoogte: 73 cm, diameter tafelblad: 70 cm, gewicht: 4 kg, max. belasting: 20 kg
Eigenschappen
| Diameter (in cm): | 70 cm |
|---|---|
| Eigen merk: | Loraville |
| Gewicht (kg): | 4 |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 72 cm |
| Met laden: | nee |
| Serienname: | Hari |
| Set artikel: | geen set |
| Soort tafel: | Bijzettafel |
| Stijl: | Landelijke stijl |
| Totale breedte: | 70 cm |
| Totale diepte: | 70 cm |
| Totale hoogte: | 73 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 72 cm |
| zithoogte: | 72 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








