€ 209,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 4 - 6 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 9 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 302661
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Tuintafel Alia 5mm"
Tuintafel Alia 5mm, praktisch, vierkant, goed.
Met zijn heldere en moderne vormgeving ziet deze Poly rotan statafel er niet alleen geweldig uit op tuinfeesten, maar is hij ook een goed alternatief (of uitbreiding) voor een klassieke lounge groep voor een kopje koffie of een glas wijn in de avond. Het karakter van de bartafel zorgt voor een bijzonder ontspannen en aangename sfeer.
Richtmaten:
Tafel
Hoogte: 110,5 cm
Breedte: 84 cm
Diepte: 84 cm
Veiligheidsglasplaat: 5 mm
Poly rotan lijkt op conventioneel rotan, maar heeft aanzienlijk meer voordelen. In tegenstelling tot normaal rotan is Poly rotan bijzonder geschikt voor gebruik buitenshuis, omdat het materiaal zeer duurzaam is en niet de neiging heeft om vezels te binden. Poly rotan vezels zijn waterdicht, onderhoudsvriendelijk en Uv-bestendig, zodat ze ook na veelvuldig en langdurig gebruik hun kleurdiepte onveranderd behouden. Poly rotan meubelen zijn veel lichter dan conventionele tuinmeubelen omdat het frame van aluminium is gemaakt, waardoor grote tuinmeubelen zich gemakkelijker kunnen verplaatsen. Door de poedercoating van aluminium zijn de meubelen stabiel en permanent roestvrij. De meervoudige stutten zorgen ook voor extreme stabiliteit.
Met zijn heldere en moderne vormgeving ziet deze Poly rotan statafel er niet alleen geweldig uit op tuinfeesten, maar is hij ook een goed alternatief (of uitbreiding) voor een klassieke lounge groep voor een kopje koffie of een glas wijn in de avond. Het karakter van de bartafel zorgt voor een bijzonder ontspannen en aangename sfeer.
Richtmaten:
Tafel
Hoogte: 110,5 cm
Breedte: 84 cm
Diepte: 84 cm
Veiligheidsglasplaat: 5 mm
Poly rotan lijkt op conventioneel rotan, maar heeft aanzienlijk meer voordelen. In tegenstelling tot normaal rotan is Poly rotan bijzonder geschikt voor gebruik buitenshuis, omdat het materiaal zeer duurzaam is en niet de neiging heeft om vezels te binden. Poly rotan vezels zijn waterdicht, onderhoudsvriendelijk en Uv-bestendig, zodat ze ook na veelvuldig en langdurig gebruik hun kleurdiepte onveranderd behouden. Poly rotan meubelen zijn veel lichter dan conventionele tuinmeubelen omdat het frame van aluminium is gemaakt, waardoor grote tuinmeubelen zich gemakkelijker kunnen verplaatsen. Door de poedercoating van aluminium zijn de meubelen stabiel en permanent roestvrij. De meervoudige stutten zorgen ook voor extreme stabiliteit.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Polyrattan lijkt op conventioneel rotan, maar heeft aanzienlijk meer voordelen. In tegenstelling tot normaal rotan is Polyrattan bijzonder geschikt voor gebruik buitenshuis, omdat het materiaal zeer resistent is en niet de neiging heeft om vezels te binden.
Polyrotanvezels zijn waterdicht, gemakkelijk te onderhouden en UV-bestendig, zodat ze hun kleurdiepte behouden, zelfs bij frequent en langdurig gebruik.
Polyrattan meubelen zijn veel lichter dan traditionele tuinmeubelen, omdat het frame van aluminium is gemaakt, zodat grote tuinmeubelen gemakkelijker kunnen worden verplaatst. Door het gepoedercoate aluminium is het meubel stabiel en permanent roze.
Ca. afmetingen: Tafelhoogte: 110,5 cm I Breedte: 84 cm IT-diepte: 84 cm I Veiligheidsglasblad: 5 mm
Kies uw favoriet uit maximaal vijf rotankleuren: bruin gevlekt, grijs gevlekt, naturel, parelwit, zwart.
Eigenschappen
| FSC-certificaat: | geen |
|---|---|
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 7 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 84 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Alia |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 84 cm |
| Totale diepte: | 84 cm |
| Totale hoogte: | 110,5 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 84 cm |
| zithoogte: | 84 |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de

















