Tafel Sky 80 cm Kleur: taupe
€ 164,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 305049
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Tafel geschikt voor binnen en buiten
- Tafel gemaakt van UV-bestendig, weerbestendig polypropyleen
- Voor standaardstoelen met een zithoogte van ongeveer 40 tot
- Tafel geschikt voor moderne tuinen, balkons en interieurs
- Schoonmaken met een vochtige doek en een mild schoonmaakmidd
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Tafel Sky 80 cm"
Tafel Sky 80 x 80 cm
Gemaakt van weerbestendige materialen kan de tafel Sky zowel binnen als buiten worden gebruikt. De eettafel is daarom een geweldige keuze als tuintafel, voor op het terras en balkon, maar hij is ook ideaal als keukentafel en bistrotafel.
De buitentafel is gemaakt van stevig, UV-bestendig, weerbestendig polypropyleen, een kunststof van hoge kwaliteit. Het materiaal is bijzonder duurzaam en blijft lang mooi. Polypropyleen is ook bijzonder licht van gewicht.
Details:
Totale breedte: 80 cm
Totale hoogte: 74 cm
Totale diepte: 80 cm
Gewicht: 14 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polypropyleen
Materiaal:
Polypropyleen
UV-bestendig en weerbestendig
Onderstel:
Stabiel frame
Onderhoudsinstructies:
Verwijder lichte vervuiling met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Gemaakt van weerbestendige materialen kan de tafel Sky zowel binnen als buiten worden gebruikt. De eettafel is daarom een geweldige keuze als tuintafel, voor op het terras en balkon, maar hij is ook ideaal als keukentafel en bistrotafel.
De buitentafel is gemaakt van stevig, UV-bestendig, weerbestendig polypropyleen, een kunststof van hoge kwaliteit. Het materiaal is bijzonder duurzaam en blijft lang mooi. Polypropyleen is ook bijzonder licht van gewicht.
Details:
Totale breedte: 80 cm
Totale hoogte: 74 cm
Totale diepte: 80 cm
Gewicht: 14 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polypropyleen
Materiaal:
Polypropyleen
UV-bestendig en weerbestendig
Onderstel:
Stabiel frame
Onderhoudsinstructies:
Verwijder lichte vervuiling met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Hoogwaardige materialen maken deze tafel, in combinatie met zijn heldere vorm, een echte blikvanger. Deze moderne tafel roept een prachtige sfeer op - thuis of buitenshuis.
Door het verwerkte polypropyleen is Sky roestvrij, waterbestendig en weerbestendig. Bovendien is het voorzien van een UV-bescherming, het verliest zijn kleurdiepte niet.
Met zijn heldere, eenvoudige vorm snijdt het overal een goed figuur en heeft een grootte van ongeveer: Totale hoogte: 74 cm I Totale breedte: 80 cm I Totale diepte: 80 cm I Gewicht: 14 kg
Indien nodig kunt u de loungetafel demonteren en opbergen om ruimte te besparen. Dankzij de verwerkte materialen is Sky bijzonder gemakkelijk te verzorgen.
Er zijn verschillende kleuren om uit te kiezen. Kies uw persoonlijke favoriet uit maximaal vier verschillende kleuren: wit, zwart, donkergrijs of taupe
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
|---|---|
| Eigen merk: | Siesta |
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | Vierkant |
| Gewicht (kg): | 14 |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Kleur frame: | antiek |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 74 cm |
| Met laden: | nee |
| Serienname: | Sky |
| Set artikel: | geen set |
| Soort tafel: | Bijzettafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 80 cm |
| Totale diepte: | 80 cm |
| Totale hoogte: | 74 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 74 cm |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 74 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








