€ 116,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Tafel Santa Lucia 70 x 70 cm"
Tafel Santa Lucia 70 x 70 cm
Deze tafel is ook visueel een hoogtepunt. Twee tafelpotenzijn aan de zijkanten met elkaar verweven, dit ziet er geweldig uit, geeft eenstevige voet en garandeert veel beenruimte. De rand van de tafel is kunstzinnigverstrengeld in een subtiel contrast. Het wordt op de hoekpunten gedragen optransparante rubberknoppen en biedt voldoende ruimte voor aangename maaltijdenof sociale spelletjes. Momenten met familie of vrienden - hier wil je gewoongaan zitten en genieten.
Richtmaten:
Hoogte: 66 cm
Breedte: 69 cm
Diepte: 69 cm
Dikte van de glasplaat: 5 mm
Materialen en vakmanschap
Deze exclusieve tafel voldoet niet alleen visueel aan dehoogste normen, zelfs de materialen die met de hand worden verwerkt, voldoenaan de hoogste kwaliteitsnormen en zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid.
Vooral geschikt voor gebruik buitenshuis, Uv-bestendig poly rotanmateriaal ziet eruit als normale rotan, maar is veel robuuster. De hoogwaardigeverwerkte poly-rotanvezels zijn waterdicht, aangenaam eenvoudig te reinigen en Uv-bestendig,zodat ze hun kleurdiepte behouden, zelfs bij frequent en langdurig gebruik.Deze nobele kleur in combinatie met een lichte structuur zorgt voor de absoluutnatuurlijke uitstraling. Het frame van elk meubel is gemaakt van stevig, aluminiumvoorzien van een poedercoating gegarandeerd stabiel en permanent roestvast.
De kwaliteit van het meubilair is uitstekend. Het is nietvoor niets dat veel luxe hotels in Europa hun tuinmeubelen bij ons kopen.
| FSC-certificaat: | geen |
|---|---|
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 12 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 69 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Santa lucia |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 69 cm |
| Totale diepte: | 69 cm |
| Totale hoogte: | 66 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 69 cm |
| zithoogte: | 69 cm |
- Gelieve de gebruiksinstructies en onderhoudsinstructies te volgen.


















