Set van 2 eetkamerstoelen Tanna fluweel Kleur: blauw
€ 169,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 323979
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Set van 2 fluwelen Tanna-stoelen met armleuningen
- Gestoffeerde, fauteuilvormige zitting met fluwelen bekleding
- Robuust metalen frame met vier poten
- Vloerbeschermers onder de stoelen voorkomen vlekken
- Afmetingen (hxbxd): 83 x 58 x 62 cm, zithoogte: 46 cm
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 eetkamerstoelen Tanna fluweel"
Set van 2 eetkamerstoelen Tanna fluweel
De set van 2 fluwelen Tanna stoelen combineert gevoel voor stijl en zitcomfort. De fauteuilvormige stoelen maken indruk met hun moderne uitstraling en comfort, wat mogelijk wordt gemaakt door de rondom verhoogde armleuningen en gestoffeerde rugleuningen. Een modern metalen onderstel met 4 poten geeft de set de nodige stabiliteit, terwijl vloerbeschermers onder de poten krassen en vlekken op de vloer voorkomen. Door het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen is elke eetkamerstoel moeiteloos en snel schoon te maken.
Totale hoogte: 83 cm
Totale breedte: 58 cm
Totale diepte: 62 cm
Zithoogte: 46 cm
Zittingsoppervlak: 54 x 45 cm
Rugleuninghoogte: 41 cm
Armleuninghoogte: 18 cm
Max. Belastbaarheid: 150 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Zitting, armleuning en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Comfortabele zithouding dankzij rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel vierpootsframe
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame, gemakkelijk te onderhouden hoes
Onderhoudsinstructies:
Wrijf lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen af met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
De set van 2 fluwelen Tanna stoelen combineert gevoel voor stijl en zitcomfort. De fauteuilvormige stoelen maken indruk met hun moderne uitstraling en comfort, wat mogelijk wordt gemaakt door de rondom verhoogde armleuningen en gestoffeerde rugleuningen. Een modern metalen onderstel met 4 poten geeft de set de nodige stabiliteit, terwijl vloerbeschermers onder de poten krassen en vlekken op de vloer voorkomen. Door het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen is elke eetkamerstoel moeiteloos en snel schoon te maken.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Totale hoogte: 83 cm
Totale breedte: 58 cm
Totale diepte: 62 cm
Zithoogte: 46 cm
Zittingsoppervlak: 54 x 45 cm
Rugleuninghoogte: 41 cm
Armleuninghoogte: 18 cm
Max. Belastbaarheid: 150 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Zitting, armleuning en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Comfortabele zithouding dankzij rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel vierpootsframe
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame, gemakkelijk te onderhouden hoes
Onderhoudsinstructies:
Wrijf lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen af met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De gestoffeerde zitting en de comfortabele armleuningen en rugleuning in een gewatteerde look bieden een hoog zitcomfort. Door de vorm van de stoel kun je meerdere uren comfortabel zitten.
Het stevige metalen frame met 4 poten is voorzien van vloerbeschermers, die voorkomen dat hij wegglijdt en geen strepen of krassen achterlaten op tegels, parket of laminaatvloeren.
Dankzij de gebruikte materialen is deze stoel bijzonder gemakkelijk schoon te maken. Lichte vervuiling kan eenvoudig worden weggeveegd met een vochtige katoenen doek.
Kies je favoriet uit wel negen verschillende kleuren covers: Blauw, bruin, crème, donkergrijs, grijs, roze, rood, groen of zwart.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 83 cm I Totale breedte: 58 cm I Totale diepte: 62 cm I Zithoogte: 46 cm I Zitoppervlak: 54 x 45 cm I Rugleuninghoogte: 41 cm I Armleuninghoogte: 18 cm I Max. draagvermogen: 150 kg I Gewicht: 7 kg Draagvermogen: 150 kg I Gewicht: 7 kg
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | nee |
| Eigen merk: | Loraville |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht (kg): | 7 |
| Hoogte armleuning: | 18 cm |
| Hoogte rugleuning: | 41 cm |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal: | Fluweel |
| Materiaal frame: | Metaal mat zwart |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 46 cm |
| Met wielen: | nee |
| Serienname: | Tanna |
| Set artikel: | Set van 2 |
| Soort eetkamerstoel: | Normale eetkamerstoel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 58 cm |
| Totale diepte: | 62 cm |
| Totale hoogte: | 83 cm |
| Verstelbare armleuningen: | nee |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 45 cm |
| Zithoogte Min.: | 46 cm |
| hoedanigheid: | 150 kg |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 46 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal belastbaar gewicht 150 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








