€ 229,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 3 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 307332
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Barkruk met gewatteerde zitting en voetsteun op het frame
- Kruk traploos in hoogte verstelbaar (55 tot 78 cm)
- Krukzitting met onderhoudsvriendelijke stoffen bekleding
- Frame verstelbaar en draaibaar, tot 240 kg belastbaar
- Comfortabele barstoel met lage rugleuning
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 barkrukken Limon stof"
Set van 2 barkrukken Limon stof
Deze set van twee Limon barstoelen is een bijzonder moderne keuze voor uw thuisbar, keuken of woonruimte.
Essentieel voor barstoelen is de traploze hoogteregeling. Bovendien kunnen de barstoelen 360 graden draaien. Extra zitcomfort wordt geboden door zowel de rugleuning als de voetensteun.
De stabiele frames zijn gemaakt van metaal, terwijl de gewatteerde zittingen bekleed zijn met duurzaam en slijtvast stof. De barstoelen zijn tot 240 kilogram belastbaar.
Details:
Totale breedte: 41 cm
Totale hoogte: 80 - 103 cm
Totale diepte: 46 cm
Zithoogte: 55 - 78 cm
Rugleuninghoogte: 25 cm
Gewicht: 14 kg
Max. draagvermogen: 240 kg
Leveringsomvang: 2 barstoelen
Samenstelling materiaal: 100 % polyester
Zitting:
Bekleding: stof
Zitting en rugleuning comfortabel gewatteerd
Aangename zitpositie door rugleuning
Frame:
Stijlvolle voetensteunen
Barstoelen met vierkante voetenplaten
Bijzonderheden:
Zittingen 360 graden draaibaar
Traploos in hoogte verstelbaar
Stabiele constructie en slijtvaste bekleding
Onderhoudsinstructies:
Voor reiniging raden we aan een katoenen doek met lauw water te gebruiken.
Napoetsen met droge doek
Oppervlakken alleen met geschikt opzetstuk stofzuigen.
Deze set van twee Limon barstoelen is een bijzonder moderne keuze voor uw thuisbar, keuken of woonruimte.
Essentieel voor barstoelen is de traploze hoogteregeling. Bovendien kunnen de barstoelen 360 graden draaien. Extra zitcomfort wordt geboden door zowel de rugleuning als de voetensteun.
De stabiele frames zijn gemaakt van metaal, terwijl de gewatteerde zittingen bekleed zijn met duurzaam en slijtvast stof. De barstoelen zijn tot 240 kilogram belastbaar.
Details:
Totale breedte: 41 cm
Totale hoogte: 80 - 103 cm
Totale diepte: 46 cm
Zithoogte: 55 - 78 cm
Rugleuninghoogte: 25 cm
Gewicht: 14 kg
Max. draagvermogen: 240 kg
Leveringsomvang: 2 barstoelen
Samenstelling materiaal: 100 % polyester
Zitting:
Bekleding: stof
Zitting en rugleuning comfortabel gewatteerd
Aangename zitpositie door rugleuning
Frame:
Stijlvolle voetensteunen
Barstoelen met vierkante voetenplaten
Bijzonderheden:
Zittingen 360 graden draaibaar
Traploos in hoogte verstelbaar
Stabiele constructie en slijtvaste bekleding
Onderhoudsinstructies:
Voor reiniging raden we aan een katoenen doek met lauw water te gebruiken.
Napoetsen met droge doek
Oppervlakken alleen met geschikt opzetstuk stofzuigen.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
COMFORTABEL: Barkruk met gewatteerde zitting I Verhoogd zitcomfort door voetsteun op het frame I Barstoel met lage rugleuning voor ondersteuning van de onderrug
VERSTELBAAR: Dankzij de gaslift is de kruk eenvoudig in hoogte verstelbaar I De zithoogte kan dus traploos worden ingesteld van 55 tot 78 cm met een eenvoudige hendel
MODERN: Barkruk met slank en modern ontwerp I Veelzijdig inzetbaar I Krukzitting met duurzame stoffen bekleding I Barstoel verkrijgbaar in veel verschillende kleuren
MATERIAAL: Het frame is optioneel gemaakt van matzwart, matwit of chroomkleurig metaal en is zowel in hoogte verstelbaar als 360 graden draaibaar I De barkruk is vloerbeschermend
DETAILS: Afmetingen (B x H x D) = 41 x 80 - 103 x 46 cm I Zithoogte = 55 - 78 cm I Zitting (B x D) = 41 x 41 cm I Max. draagvermogen = 240 kg I Gewicht = 14 kg
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht (kg): | 18 |
| Hoogte rugleuning: | 25 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 78 cm |
| Serienname: | Limon |
| Set artikel: | Set van 2 |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 41 cm |
| Totale diepte: | 46 cm |
| Totale hoogte: | 80 103 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 46 cm |
| Zithoogte Min.: | 55 cm |
| Zitvlak (BxD): | 35 x 41 cm |
| hoedanigheid: | 115 kg |
| zithoogte: | 55 - 78 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- maximale belastbaarheid: 240 kg
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- maximale belastbaarheid: 240 kg
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




















