Set van 2 barkrukken Damaso van kunstleer Kleur: creme | Kleur frame: zwart
€ 429,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 314933
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Draaibaar en in hoogte verstelbaar.
- Traploos verstelbaar onderstel met voetsteun.
- Afmetingen ca.: 64 x 88 - 113 x 45 cm. Zithoogte: 58 - 83 cm.
- Vierkante bodemplaat voor stabiele stand.
- Kunstleren bekleding (100% polyurethaan).
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 barkrukken Damaso van kunstleer"
De set van 2 barkrukken Damaso voor modern zitcomfort
Ronde lijnen en eigentijdse kleuren maken de set van 2 barkrukken Damaso een echte blikvanger aan elke bar of keukeneiland. De kuipvormige zitting valt op door de moderne uitstraling.
De verhoogde armleuningen en de gewatteerde rugleuning geven extra comfort en zorgen voor een stijlvolle look. De fijn afgewerkte kunstleren bekleding is verkrijgbaar in meerdere kleuren, zodat u de krukken eenvoudig afstemt op uw interieur.
Het compacte onderstel heeft een soepel draaimechanisme en is met een eenvoudige hendel traploos in hoogte verstelbaar. In het midden zit een voetsteun die helpt om prettig en ontspannen te zitten.
Details:
Totale hoogte: 88 - 113 cm
Totale breedte: 64 cm
Totale diepte: 45 cm
Zithoogte: 58 - 83 cm
Zitvlak: 40 x 36 cm
Hoogte rugleuning: 30 cm
Hoogte armleuning: 15 cm
Dikte armleuning: 5 cm
Diepte armleuning: 30 cm
Gewicht: 21 kg
Max. belastbaarheid: 240 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polyurethaan
Zitting:
Comfortabele zithouding dankzij rugleuning
Bekleding: kunstleer
Zitting en rugleuning comfortabel gevoerd
Onderstel:
Barkruk met vierkante bodemplaat
Materiaal: metaal
Bijzonderheden:
Zitting 360 graden draaibaar
Traploos in hoogte verstelbaar
Slijtvaste en onderhoudsvriendelijke bekleding
Praktische voetsteun
Onderhoudstips:
Lichte vlekken afnemen met een licht vochtig katoenen doekje
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikte borstel
Geen huishoudelijke reinigingsmiddelen gebruiken
Ronde lijnen en eigentijdse kleuren maken de set van 2 barkrukken Damaso een echte blikvanger aan elke bar of keukeneiland. De kuipvormige zitting valt op door de moderne uitstraling.
De verhoogde armleuningen en de gewatteerde rugleuning geven extra comfort en zorgen voor een stijlvolle look. De fijn afgewerkte kunstleren bekleding is verkrijgbaar in meerdere kleuren, zodat u de krukken eenvoudig afstemt op uw interieur.
Het compacte onderstel heeft een soepel draaimechanisme en is met een eenvoudige hendel traploos in hoogte verstelbaar. In het midden zit een voetsteun die helpt om prettig en ontspannen te zitten.
Details:
Totale hoogte: 88 - 113 cm
Totale breedte: 64 cm
Totale diepte: 45 cm
Zithoogte: 58 - 83 cm
Zitvlak: 40 x 36 cm
Hoogte rugleuning: 30 cm
Hoogte armleuning: 15 cm
Dikte armleuning: 5 cm
Diepte armleuning: 30 cm
Gewicht: 21 kg
Max. belastbaarheid: 240 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polyurethaan
Zitting:
Comfortabele zithouding dankzij rugleuning
Bekleding: kunstleer
Zitting en rugleuning comfortabel gevoerd
Onderstel:
Barkruk met vierkante bodemplaat
Materiaal: metaal
Bijzonderheden:
Zitting 360 graden draaibaar
Traploos in hoogte verstelbaar
Slijtvaste en onderhoudsvriendelijke bekleding
Praktische voetsteun
Onderhoudstips:
Lichte vlekken afnemen met een licht vochtig katoenen doekje
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikte borstel
Geen huishoudelijke reinigingsmiddelen gebruiken
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De twee rondom gevoerde zittingen bieden hoog zitcomfort. In hoogte verstelbaar voor de juiste zithoogte aan bar of tafel. 360 graden draaibaar.
Het traploos verstelbare metalen onderstel heeft een comfortabele voetsteun.
Afmetingen ca.: breedte 64 cm | diepte 45 cm | hoogte 88 - 113 cm | zithoogte 58 - 83 cm | zitvlak 40 x 36 cm | rug 30 cm | armleuning 15 cm | dikte 5 cm | diepte 30 cm | gewicht 21 kg
Hoge armleuningen geven stevige steun en zijn geschikt voor oudere kinderen. Vierkante bodemplaat van metaal zorgt voor stabiliteit.
Kies uit 11 kleuren bekleding: blauw, bruin, creme, grijs, groen, lichtbruin, paars, oranje, rood, zwart, wit. Onderstel in roestvrij staal, zwart metaal of wit metaal.
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | Ja |
| Eigen merk: | Constructie |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht (kg): | 21 |
| Hoogte armleuning: | 15 cm |
| Hoogte rugleuning: | 30 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal: | Kunstleer |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 83 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Damaso |
| Set artikel: | Set van 2 |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 64 cm |
| Totale diepte: | 45 cm |
| Totale hoogte: | 88 - 113 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 45 cm |
| Zithoogte Min.: | 58 cm |
| Zitvlak (BxD): | 40 x 36 cm |
| hoedanigheid: | 115 kg |
| zithoogte: | 58 - 83 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Maximaal draagvermogen: 240 kg.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Maximaal draagvermogen: 240 kg.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de










