Rozenboog "40 cm" Kleur: groen
€ 30,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Rozenboog "40 cm""
Rozenboog "40 CM"
Exclusieve metalen rozenboog. Deze rozenboog heeft een elegant design en is een ideale hulp voor iedere klimplant, zoals rozen of klimop.
Handgemaakt van stabiele metalen stangen en ongeveer 5 kilo zwaar. Een poedercoating maakt deze rozenboog kwalitatief uitstekend en zorgt voor een lange levensduur. De rozenboog moet ook onder zware planten stevig blijven staan, daarom kunt u te goedkope varianten beter vermijden. Het zou zeer zonde zijn als uw boog in elkaar zakt wanneer hij net mooi begroeid is.
De stangen zijn aan de onderkant 13 cm langer. Na de opbouw steekt u ze eenvoudig in de grond.
De rozenboog komt in originele verpakking en is eenvoudig op te bouwen. Het is een nieuw artikel met garantie.
Richtmaten:
Doorgangshoogte: 215 cm
Breedte: 140 cm
Diepte: 37 cm
| Bevestigingsoptie: | zit vast in de grond |
|---|---|
| Doorlaatbreedte: | 128 cm |
| Doorlaat hoogte: | 275 cm |
| FSC-certificaat: | geen |
| Gewicht (kg): | 4 |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 120 cm |
| Serienname: | 40er |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 128 cm |
| Totale diepte: | 37 cm |
| Totale hoogte: | 275 cm |
| Zithoogte Min.: | 120 cm |
| zithoogte: | 120 cm |
- Let op de gebruiks- en onderhoudsinstructies.
















