€ 509,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Polyrotan glazen tafel Stavanger rond grijs gevlekt"
Polyrotan glazen tafel Stavanger, rond 130 cm, voor 6 personen
De tafel staat stabiel en aangenaam hoog op vier poten, die in het midden met elkaar vervlochten zijn. Op deze manier ontstaat een heel bijzonder design, dat van het wicker tafelblad met glazen plaat en gevlochten rand prachtig wordt afgerond. De glazen plaat ligt veilig en tevens elegant iets boven het vlechtwerk op doorzichtige rubberen pads. Of voor een maaltijd, een koffietafel of decoratie - in ieder geval een weelde voor het oog!
Richtmaten:
Diameter: 130,5 cm
Hoogte: 74,5 cm
Dikte glazen plaat: 5 mm
Material en afwerking
Deze exclusieve tuinmeubels voldoen niet alleen optisch aan de hoogste eisen ook het van hand verwerkte materiaal voldoet aan de beste kwaliteitsnormen en zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur. Het UV-bestendige polyrotan is bijzonder goed geschikt voor buiten.
Polyrotan ziet eruit als traditioneel gevlochten rotan, maar is veel robuuster. De polyrotanvezels van hoge kwaliteit zijn waterbestendig, makkelijk schoon te maken en volledig kleur verzadigd, zodat zij ook na vaak en lang gebruik nog hun kleurdiepte bij behouden. De chique kleur met de lichte structuur zorgt voor een zeer natuurlijke uitstraling van deze tuinmeubel set.
Het frame resp. onderstel van de meubels is gemaakt van stabiel, gepoedercoat aluminium gegarandeerd stabiel en altijd roestvrij.
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Gewicht (kg): | 25 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 74 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 130,5 cm |
| Totale diepte: | 130,5 cm |
| Totale hoogte: | 74,5 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 74 cm |
| zithoogte: | 74 cm |

















