CLP
Poly rotan tafel Avignon Kleur: zand | Kleur: cacao/zand | Kleur: cappuccino/zand | Maat: 200 cm
€ 219,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 4 - 6 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 1 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 11225239
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Poly rotan tafel Avignon"
Poly rotan tafel Avignon
Het artistiek gevlochten en ook op de hoge rand prachtig bewerkte tafel biedt veel ruimte voor culinaire uitingen. Bovendien is het gemakkelijk schoon te maken met een licht afgeronde glazen kap aan de zijkant, die er ook nog heel stijlvol uitziet. Het wordt ondersteund door transparante rubberen knoppen die slipbestendig zijn en daardoor niet direct op de vlecht rust.
Er is ook veel ruimte onder de tafel, want twee gevlochten tafelpoten zorgen niet alleen voor een hoge stabiliteit maar ook voor een aangename beenruimte.
Al met al is deze terrastafel een echte blikvanger en met de bijpassende stoelen die u hier kunt vinden, kunt u de droom van een heerlijk comfortabele zitplaats realiseren volgens uw wensen.
Deze tafel is voor uw stijlvolle woning visueel en kwalitatief een topprijs
Richtmaten :
Tafel 180 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 180 cm
Totale diepte: 90 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 123 cm
Tafel 200 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 200 cm
Totale diepte: 90 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 143 cm
Tafel 220 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 220 cm
Totale diepte: 92 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 163 cm
Tafel 240 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 240 cm
Totale diepte: 102 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 183 cm
Het artistiek gevlochten en ook op de hoge rand prachtig bewerkte tafel biedt veel ruimte voor culinaire uitingen. Bovendien is het gemakkelijk schoon te maken met een licht afgeronde glazen kap aan de zijkant, die er ook nog heel stijlvol uitziet. Het wordt ondersteund door transparante rubberen knoppen die slipbestendig zijn en daardoor niet direct op de vlecht rust.
Er is ook veel ruimte onder de tafel, want twee gevlochten tafelpoten zorgen niet alleen voor een hoge stabiliteit maar ook voor een aangename beenruimte.
Al met al is deze terrastafel een echte blikvanger en met de bijpassende stoelen die u hier kunt vinden, kunt u de droom van een heerlijk comfortabele zitplaats realiseren volgens uw wensen.
Deze tafel is voor uw stijlvolle woning visueel en kwalitatief een topprijs
Richtmaten :
Tafel 180 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 180 cm
Totale diepte: 90 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 123 cm
Tafel 200 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 200 cm
Totale diepte: 90 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 143 cm
Tafel 220 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 220 cm
Totale diepte: 92 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 163 cm
Tafel 240 cm:
Totale hoogte: 74,5 cm (70 cm tot onderkant)
Totale breedte: 240 cm
Totale diepte: 102 cm
Afstand tussen de tafelpoten: 183 cm
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Deze tuintafel is bijzonder onderhoudsvriendelijk en voorzien van een tafelblad van veiligheidsglas. De tafel kan eenvoudig worden schoongemaakt met een mild reinigingsmiddel en een vochtige doek.
Het frame is gemaakt van hoogwaardig polyrotan en is waterafstotend en UV-bestendig. De tafel verliest zijn kleurdiepte niet, zelfs na vele jaren gebruik.
Totale hoogte: 74,5 cm I Totale breedte: 180 / 200 / 220 / 220 / 240 cm I Totale diepte: 90 / 92 / 102 cm.
De tuintafel is verkrijgbaar in maximaal 4 verschillende maten en maximaal 8 verschillende kleuren: zwart, wit, zand, grijs, grijs, grijs, bruin, roze, groen.
Overtuig uzelf van de voordelen van deze hoogwaardige tafel.
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
|---|---|
| Eigen merk: | CLP |
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | Vierkant |
| Gewicht (kg): | 25 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Kleur frame: | natura |
| Maat: | 200 cm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 1,25 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Avignon |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Plat-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 200 |
| Totale diepte: | 90 |
| Totale hoogte: | 74,5 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| lot: | 1 |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de














