€ 72,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 316182
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Nachtkastje in wit gelakt hout.
- Nachtkastje gemaakt van paulownia hout en MDF.
- Totale hoogte: 60 cm. Totale breedte: 40 cm. Totale diepte:
- Nachtkastje in landelijke stijl.
- Nachtkastje met 2 lades.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Nachtkastje Fiona"
Nachtkastje Fiona
Smaakvol en ruim: het Fiona nachtkastje met 2 lades biedt u flexibele opbergruimte voor het perfect opbergen van uw persoonlijke spullen. Dit nachtkastje van witgelakt hout en MDF past in elke ambiance en is overal overtuigend praktisch.
- Witgelakt hout met metalen handvatten
- Mooi nachtkastje in landhuisstijl
- 2 lades bieden veel opbergruimte
Richtmaten:
Totale hoogte: 60 cm
Totale breedte: 40 cm
Totale diepte: 34 cm
Laden binnenmaten:
Hoogte: 16 cm
Breedte: 26 cm
Diepte: 27 cm
Smaakvol en ruim: het Fiona nachtkastje met 2 lades biedt u flexibele opbergruimte voor het perfect opbergen van uw persoonlijke spullen. Dit nachtkastje van witgelakt hout en MDF past in elke ambiance en is overal overtuigend praktisch.
- Witgelakt hout met metalen handvatten
- Mooi nachtkastje in landhuisstijl
- 2 lades bieden veel opbergruimte
Richtmaten:
Totale hoogte: 60 cm
Totale breedte: 40 cm
Totale diepte: 34 cm
Laden binnenmaten:
Hoogte: 16 cm
Breedte: 26 cm
Diepte: 27 cm
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Smaakvol en ruim: dit elegante nachtkastje van wit gelakt paulowniahout en MDF siert uw woonruimte en vindt dankzij zijn compacte afmetingen overal een plaatsje.
Met twee lades biedt de kast voldoende opbergruimte voor uw persoonlijke gebruiksvoorwerpen. De lades zijn voorzien van metalen handgrepen en zijn gemakkelijk te openen en te sluiten.
Door het eenvoudige ontwerp in landhuisstijl kan deze ladekast perfect gecombineerd worden met andere meubels.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 60 cm I Totale breedte: 40 cm I Totale diepte: 34 cm I Afmetingen lade binnenin: Hoogte: 16 cm I Breedte: 26 cm I Diepte: 27 cm
De Fiona bijzettafel is verkrijgbaar in de kleur wit.
Eigenschappen
| Deurtype: | Geen deuren |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 6 |
| Hangend: | nee |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Inclusief achterpaneel: | Ja |
| Inclusief plank(en): | Ja |
| Kleur frame: | Wit |
| Materiaal: | hout |
| Materiaal frame: | hout |
| Materiële samenstelling: | hout |
| Maximale zithoogte: | 40 cm |
| Met laden: | Ja |
| Met wielen: | nee |
| Set artikel: | geen set |
| Soort tafel: | Kaptafel |
| Stijl: | Landelijke stijl |
| Totale breedte: | 40 cm |
| Totale diepte: | 34 cm |
| Totale hoogte: | 60 cm |
| Type kast: | Nachtkastje |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 40 cm |
| zithoogte: | 40 cm |











-190259.jpg)
-190260.jpg)







