Metalen bed Fargo Kleur: zwart | Maat: 200x180x42 cm
€ 92,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Product highlights
- Stevig bedframe met robuuste lattenbodem & vloerbeschermers
- Veel bergruimte onder de lattenbodem
- Er zijn drie verschillende maten beschikbaar
- Bouwinstructies, bouten en moeren inbegrepen
- Afmetingen (B x H x T): 105,5 / 185,5 / 205,5 x 42,5 x 205,5
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Metalen bed Fargo"
Metalen bed Fargo
Het metalen bed Fargo inspireert met een moderne enminimalistische stijl, zonder zuinig te zijn met nuttige functies.
Het bed frame is volledig van staal en is bijzonderbelastbaar en robuust. Problemen met gebroken lattenbodems behoren tot hetverleden. De vloerbeschermers voorkomen schade aan gevoelige vloeren. Zonderomvangrijk te zijn, biedt het bed veel bergruimte onder de lattenbodem. Onderhet eenpersoonsbed passen tot vier stuks bagage en onder de tweepersoonsbeddenkunnen tot acht stuks bagage worden opgeborgen.
Met behulp van de meegeleverde montagehandleiding, schroevenen moeren is het bed snel en eenvoudig te monteren of te demonteren. Een matraswordt niet meegeleverd. U kunt kiezen uit drie verschillende maatvarianten.
Bijzonderheden:
Voor matrasmaat 100 x 200 cm
Hoogte: 42,5 cm
Breedte: 105,5 cm
Diepte: 205,5 cm
Gewicht: 11 kg
Maximale belasting: 160 kg
Voor matrasmaat 180 x 200 cm
Hoogte: 42,5 cm
Breedte: 185,5 cm
Diepte: 205,5 cm
Gewicht: 18 kg
Maximale belasting: 320 kg
Voor matrasmaat 200 x 200 cm
Hoogte: 42,5 cm
Breedte: 205,5 cm
Diepte: 205,5 cm
Gewicht: 19,5 kg
Maximaal draagvermogen: 320 kg
| Eigen merk: | Skavani |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | Vierkant |
| Geschikt voor matrassen met breedte: | 180 cm |
| Geschikt voor matrassen met lengte: | 200 cm |
| Gewicht (kg): | 18 kg |
| Kleur frame: | zwart |
| Maat: | 200x180x42 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Serienname: | Fargo |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 185,5 cm |
| Totale diepte: | 205,5 cm |
| Totale hoogte: | 42,5 cm |
| Type bed: | Normaal bed |
| Uitvoering bed: | Tweepersoonsbed |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| lot: | 1 |
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.








