€ 109,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "Loungetafel Mandal 5mm"
Loungetafel MANDAL 5mm
Deze loungetafel maakt elke combinatievorm van de set MANDAL perfect en is hier als één element verkrijgbaar om aan te vullen, uit te breiden en flexibel te variëren.
Met de afzonderlijke elementen uit de MANDAL-serie zijn er voor elke ruimte vele varianten van de set beschikbaar en vindt u zeker uw nieuwe favoriete plek!
Richtmaten:
Hoogte: 32,5 cm + 5mm glasplaat
Glazen blad: 55 x 97 cm
Tafel: 57 x 100 cm
Materialen en afwerking:
Deze exclusieve loungetafel voldoet niet alleen aan de hoogste optische eisen - de materialen die handmatig worden verwerkt voldoen ook aan de hoogste kwaliteitsnormen en garanderen stabiliteit en duurzaamheid.
Het UV-bestendige materiaal polyrotan, dat bijzonder geschikt is voor buitengebruik, lijkt op conventionele gevlochten rotan, maar is veel robuuster. De hoogwaardige 5 mm dikke ronde polyrotanvezels zijn waterdicht, aangenaam onderhoudsvriendelijk en volledig geverfd, zodat ze ook bij veelvuldig en langdurig gebruik hun kleurdiepte behouden. Deze edele kleur in combinatie met een lichte structuur zorgt voor de absoluut natuurlijke uitstraling van deze meubelset.
Het frame van dit meubel is gemaakt van stabiel, gepoedercoat aluminium - gegarandeerd stabiel en permanent roestvrij.
De kwaliteit van het meubilair is uitstekend. Het is geen toeval dat veel tophotels in Europa hun tuinmeubelen bij ons kopen!
| FSC-certificaat: | geen |
|---|---|
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 14 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 30 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Mandal |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 100 cm |
| Totale diepte: | 57 cm |
| Totale hoogte: | 32,5 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 30 cm |
| zithoogte: | 30 |
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.













