€ 105,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 1 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 316262
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- In de eet- of woonkamer als lounger, in de slaapkamer als tv
- Hij is elegant en compact en heeft vele accenten die hem bij
- Afmetingen ca.: BxHxD: 53 x 77 x 68 cm. Zithoogte: 44 cm.
- Gestoffeerde stoel met rugleuning.
- Max. Draagvermogen: 120 kg.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Lounger Sevran"
Lounger Sevran
De Lounger Sevran is een echte blikvanger voor elke eet- of woonkamer. Met zijn mooie retrostijl zal hij elke kamer in klassieke kleuren decoreren. Elegant en compact, heeft het vele accenten die het bijzonder maken, zoals de slanke houten poten of de biezen op de zitting en de rugleuning. De loungestoel heeft een goed gevulde zitting in een ergonomische vorm.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 77 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 68 cm
Zithoogte: 44 cm
Zitvlak (BxD): 53 x 48 cm
Hoogte rugleuning: 36 cm
Max. Max. belasting: 120 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: stof
Comfortabele zitpositie door de rugleuning
Zitting en rugleuning aangenaam gestoffeerd
Onderstel:
Materiaal: Hout
Beveiligde standaard
Stabiel frame
Bijzondere kenmerken:
Modern, functioneel ontwerp
Stabiele constructie & duurzame bekleding
Comfortabel zitten, zelfs na enkele uren
Onderhoudsinstructies:
Licht vuil afvegen met een vochtige katoenen doek
Voor de reiniging raden wij een katoenen doek aan die met lauw water is bevochtigd.
Alleen vacuümoppervlakken met een geschikte bevestiging
De Lounger Sevran is een echte blikvanger voor elke eet- of woonkamer. Met zijn mooie retrostijl zal hij elke kamer in klassieke kleuren decoreren. Elegant en compact, heeft het vele accenten die het bijzonder maken, zoals de slanke houten poten of de biezen op de zitting en de rugleuning. De loungestoel heeft een goed gevulde zitting in een ergonomische vorm.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 77 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 68 cm
Zithoogte: 44 cm
Zitvlak (BxD): 53 x 48 cm
Hoogte rugleuning: 36 cm
Max. Max. belasting: 120 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: stof
Comfortabele zitpositie door de rugleuning
Zitting en rugleuning aangenaam gestoffeerd
Onderstel:
Materiaal: Hout
Beveiligde standaard
Stabiel frame
Bijzondere kenmerken:
Modern, functioneel ontwerp
Stabiele constructie & duurzame bekleding
Comfortabel zitten, zelfs na enkele uren
Onderhoudsinstructies:
Licht vuil afvegen met een vochtige katoenen doek
Voor de reiniging raden wij een katoenen doek aan die met lauw water is bevochtigd.
Alleen vacuümoppervlakken met een geschikte bevestiging
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Loungestoel in stof - 100% polyester.
Fauteuil met rubberhouten frame.
Afmetingen (bij benadering): Totale hoogte: 77 cm I Totale breedte: 53 cm I Totale diepte: 68 cm I Zithoogte: 44 cm I Zitoppervlak (BxD): 53 x 48 cm I Hoogte rugleuning: 36 cm I Max. Laadvermogen: 120 kg I Gewicht: 7 kg
Dankzij zijn vakmanschap is deze stoel bijzonder gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden, en zijn compacte vorm maakt hem ook ideaal voor kleinere kamers.
Er is de juiste variant voor elke smaak. Kies uw favoriet uit maximaal vijf verschillende kleuren: blauw, zwart, donkergrijs, lichtgrijs of crème.
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | nee |
| Eigen merk: | PAAL |
| Ergonomische S-vorm: | nee |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht (kg): | 7 |
| Hoofdsteun aanwezig: | nee |
| Hoogte rugleuning: | 36 cm |
| Inclusief kruk: | nee |
| Kleur frame: | licht bruin |
| Massagefunctie: | nee |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal frame: | Hout |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 44 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Serienname: | Sevran |
| Soort meubels: | Fauteuil (interieur) |
| Soort rugleuning: | niet verstelbaar |
| Sta-op-hulp: | nee |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 53 cm |
| Totale diepte: | 68 cm |
| Totale hoogte: | 77 cm |
| Type onderstel: | Massief |
| Verstelmechanisme: | niet verstelbaar |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | zonder voetensteun |
| Zithoogte Min.: | 44 cm |
| Zitvlak (BxD): | 53 x 48 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 44 cm |




















