Indra ijzeren tafel, Ø 70 cm Kleur: bronzen
€ 79,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 11174335
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Ronde ijzeren bijzettafel.
- Met sierlijke decoraties.
- Onderhoudsvriendelijke terrastafel.
- Robuust en stabiel vakmanschap.
- Art Nouveau bistrotafel.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Indra ijzeren tafel, Ø 70 cm"
Tafel Indra
Deze tafel met zijn nostalgische ontwerp is een echte blikvanger voor het terras en de tuin. Met zijn delicate vorm en handgemaakte decoraties geeft hij je buitenruimte een speciaal tintje en maak je van je favoriete plek iets heel bijzonders.
De tafel is gemaakt van robuust, handgemaakt ijzer en maakt indruk met zijn stabiliteit. De met de hand aangebrachte patina rondt het elegante ontwerp harmonieus af.
Details:
Totale hoogte: 72 cm
Totale breedte: 70 cm
Totale diepte: 70 cm
buisdiameter: 1,5 cm
Speciale eigenschap:
Ornamenten
Handgemaakt ijzer
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Dit ronde ijzeren tafeltje heeft een nostalgische charme. Tijdloos en klassiek design kenmerken dit sieraad. Indra is ideaal voor gebruik in je tuin of op het terras.
De prachtige versiering en het elegante ontwerp maken van de tafel een echte blikvanger. Geef je tuin een speciaal tintje met het Indra meubel.
De elegant gebogen poten zorgen niet alleen voor esthetische aantrekkingskracht, maar verhogen ook aanzienlijk de stabiliteit van de tafel.
Indra is zeer onderhoudsvriendelijk en kan moeiteloos worden schoongemaakt met een mild schoonmaakmiddel en een vochtige doek. Dankzij het compacte formaat is de tafel ook ideaal voor gebruik op het balkon.
De veelzijdige ijzeren tafel is verkrijgbaar in verschillende kleuren en past harmonieus in je interieurstijl. Vind je perfecte ontwerp in ons assortiment
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
|---|---|
| Diameter (in cm): | 70 cm |
| Eigen merk: | Loraville |
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | Rond |
| Gewicht (kg): | 5 |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Kleur frame: | antiek |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 72 cm |
| Met laden: | nee |
| Serienname: | Indra |
| Set artikel: | geen set |
| Soort tafel: | Bijzettafel |
| Stijl: | Art Nouveau |
| Totale breedte: | 70 cm |
| Totale diepte: | 70 cm |
| Totale hoogte: | 72 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 72 cm |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 72 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de montage- en onderhoudsinstructies in acht te nemen.
- Gelieve de montage- en onderhoudsinstructies in acht te nemen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de






