Hoogslaper Lilly wit 80x200 cm / 120x200 cm Kleur: wit | Maat: 80x200 cm / 120x200 cm
€ 219,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 319893
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Gemaakt van dennenhout met twee afzonderlijke ligvlakken
- Hoge stabiliteit en gemakkelijk te onderhouden
- LxBxH: 206 x 138/158 x 150 cm
- Ladder kan links of rechts worden gemonteerd
- Eenvoudige montage, verkrijgbaar in twee verschillende maten
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Hoogslaper Lilly wit 80x200 cm / 120x200 cm"
Hoogslaper Lilly
Het praktische Lilly Hoogslaper is een ruimtewonder en bij uitstek geschikt voor kleinere kamers. Het ruimtebesparende en multifunctionele dubbele stapelbed voor maximaal 3 personen is daarom bijzonder geschikt voor gezinnen met meerdere kinderen. Hij is uitgerust met twee comfortabele ligvlakken en bijpassende oprolroosters. Het bovenste bed, met een veiligheidsrand als uitvalbeveiliging, is gemakkelijk bereikbaar via de trapladder die aan beide zijden kan worden gemonteerd. Het onderste gedeelte van dit tweepersoons stapelbed is breder om ouders, slapende gasten of oudere broers en zussen voldoende ruimte te bieden om te slapen. Het bedframe is gemaakt van grenenhout en dekkend wit geschilderd.
Richtmaten:
Totale hoogte: 150 cm
Totale breedte: 206 cm
Totale diepte: 138 / 158 cm
Ligvlak boven: 80 x 200 / 90 x 200 cm
Ligvlak bodem: 120 x 200 / 140 x 200 cm
Max. Max. belasting per ligvlak: 150 kg
Gewicht: 28 / 29 kg
Dit product bevat geen matrassen.
Het praktische Lilly Hoogslaper is een ruimtewonder en bij uitstek geschikt voor kleinere kamers. Het ruimtebesparende en multifunctionele dubbele stapelbed voor maximaal 3 personen is daarom bijzonder geschikt voor gezinnen met meerdere kinderen. Hij is uitgerust met twee comfortabele ligvlakken en bijpassende oprolroosters. Het bovenste bed, met een veiligheidsrand als uitvalbeveiliging, is gemakkelijk bereikbaar via de trapladder die aan beide zijden kan worden gemonteerd. Het onderste gedeelte van dit tweepersoons stapelbed is breder om ouders, slapende gasten of oudere broers en zussen voldoende ruimte te bieden om te slapen. Het bedframe is gemaakt van grenenhout en dekkend wit geschilderd.
Richtmaten:
Totale hoogte: 150 cm
Totale breedte: 206 cm
Totale diepte: 138 / 158 cm
Ligvlak boven: 80 x 200 / 90 x 200 cm
Ligvlak bodem: 120 x 200 / 140 x 200 cm
Max. Max. belasting per ligvlak: 150 kg
Gewicht: 28 / 29 kg
Dit product bevat geen matrassen.
Eigenschappen
| Eigen merk: | Loraville |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Geschikt voor matrassen met breedte: | 140 cm |
| Geschikt voor matrassen met lengte: | 200 cm |
| Gewicht (kg): | 28 |
| Inclusief opbergruimte: | nee |
| Maat: | 80x200 cm / 120x200 cm |
| Materiaal: | hout |
| Materiaal frame: | Hout |
| Materiële samenstelling: | hout |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 206 cm |
| Totale diepte: | 138 cm |
| Totale hoogte: | 150 cm |
| Type bed: | Stapelbed |
| Uitvoering bed: | Tweepersoonsbed |
| Verstelmechanisme: | niet verstelbaar |
| hoedanigheid: | 150 kg |
| lot: | 1 |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 150 kg
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de gebruiksaanwijzingen en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de gebruiksaanwijzingen en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








