€ 149,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 316807
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Bekleding over zitting, rugleuning en armleuningen
- Chique design, modieuze gewatteerde hoes, moderne kleuren
- Stoelpoten gemaakt van stevig en duurzaam beukenhout
- Zitplaatsen om te ontspannen, te lezen, tv te kijken, enz.
- Afmetingen fauteuil (B x H x D): 68 x 101 x 73 cm, gewicht:
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Fauteuil Garding"
Fauteuil Garding met stoffen bekleding
De Garding fauteuil combineert elegantie en comfort in een stijlvol ontwerp.
De royale fauteuil overtuigt met een slijtvaste stoffen bekleding in modieuze kleuren en met stabiele poten van licht beukenhout. De hoge rugleuning is een blikvanger met zijn chique gewatteerde patroon, terwijl de rugleuning het zitcomfort aanzienlijk verhoogt.
De gestoffeerde stoel is voorbestemd om te ontspannen, te lezen, tv te kijken en gezellig in te zitten. De loungestoel is dan ook een goede keuze voor de woonkamer, slaapkamer en leeshoek. Maar deze zitoptie is ook geschikt in wachtruimtes voor gasten en klanten in openbare en zakelijke omgevingen.
De fauteuil kan zonder aarzeling tot 135 kilo worden belast.
Totale hoogte: 101 cm
Totale breedte: 68 cm
Totale diepte: 73 cm
Zithoogte: 40 cm
Zittingoppervlak (B x D): 41 x 52 cm
Hoogte armleuningen: 60 cm
Hoogte rugleuning: 58 cm
Max. Belastbaarheid: 135 kg
Gewicht: 14 kg
De Garding fauteuil combineert elegantie en comfort in een stijlvol ontwerp.
De royale fauteuil overtuigt met een slijtvaste stoffen bekleding in modieuze kleuren en met stabiele poten van licht beukenhout. De hoge rugleuning is een blikvanger met zijn chique gewatteerde patroon, terwijl de rugleuning het zitcomfort aanzienlijk verhoogt.
De gestoffeerde stoel is voorbestemd om te ontspannen, te lezen, tv te kijken en gezellig in te zitten. De loungestoel is dan ook een goede keuze voor de woonkamer, slaapkamer en leeshoek. Maar deze zitoptie is ook geschikt in wachtruimtes voor gasten en klanten in openbare en zakelijke omgevingen.
De fauteuil kan zonder aarzeling tot 135 kilo worden belast.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Totale hoogte: 101 cm
Totale breedte: 68 cm
Totale diepte: 73 cm
Zithoogte: 40 cm
Zittingoppervlak (B x D): 41 x 52 cm
Hoogte armleuningen: 60 cm
Hoogte rugleuning: 58 cm
Max. Belastbaarheid: 135 kg
Gewicht: 14 kg
Ons 5-sterrenproduct voor jou
COMFORTABEL: wing chair met bekleding over zitting, rugleuning en armleuningen I hoge rugleuning en armleuningen verlichten de druk op rug, nek, schouders en armen voor een comfortabele zitervaring
MODERN: Fauteuil in modern en eigentijds ontwerp I Bekleding van loungestoel met chique quilting I Verkrijgbaar in mooie en eigentijdse kleuren I Harmonieuze stoelpoten in licht hout
MATERIAAL: stoelpoten zijn gemaakt van licht beukenhout, dat wordt gekenmerkt door stabiliteit en duurzaamheid I Stoffen bekleding bijzonder gemakkelijk schoon te maken en slijtvast (100% polyester)
VERSATIEL: gestoffeerde fauteuil geschikt voor verschillende doeleinden I zitplaatsen om te ontspannen, te lezen, tv te kijken I ideaal voor de woonkamer, de leeshoek, de slaapkamer of voor wachtruimtes
DETAILS: Afmetingen (B x H x D) = 68 x 101 x 73 cm | Zithoogte = 40 cm | Zitvlak (B x D) = 41 x 52 cm | Hoogte van rugleuning = 58 cm | Max. Draagvermogen = 135 kg | Gewicht = 14 kg
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | nee |
| Ergonomische S-vorm: | nee |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht (kg): | 14 |
| Hoofdsteun aanwezig: | nee |
| Inclusief kruk: | nee |
| Kleur frame: | natura |
| Massagefunctie: | nee |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal frame: | hout |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 40 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Serienname: | Garding |
| Soort meubels: | Fauteuil (interieur) |
| Soort rugleuning: | niet verstelbaar |
| Sta-op-hulp: | nee |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 68 cm |
| Totale diepte: | 73 cm |
| Totale hoogte: | 101 cm |
| Type onderstel: | Massief |
| Verstelmechanisme: | niet verstelbaar |
| Voetsteun: | zonder voetensteun |
| Zitdiepte: | 52 cm |
| Zithoogte Min.: | 40 cm |
| hoedanigheid: | 135 kg |
| zithoogte: | 40 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximale draagvermogen 135 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de montage- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de montage- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de





















