€ 309,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 11252146
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Eettafel Fontana XL"
Tuintafel Fontana XL
Het vakkundig gevlochten tafelblad, dat ook aan de hoge rand is afgewerkt, biedt veel ruimte voor culinaire hoogstandjes. Het is ook voorzien van een onderhoudsvriendelijk glazen blad dat aan de zijkanten licht is afgerond en er zeer elegant uitziet. Het wordt ondersteund door transparante rubberen noppen om uitglijden te voorkomen en rust dus niet direct op het vlechtwerk. Er is ook voldoende ruimte onder de tafel, want twee in elkaar gevlochten tafelpoten zorgen niet alleen voor een hoge mate van stabiliteit, maar ook voor comfortabele beenruimte.
Al met al is deze terrastafel een echte blikvanger en met de bijpassende stoelen kun je je droom van een heerlijk gezellige zithoek naar wens verwezenlijken.
Afmetingen:
Totale breedte: 199 cm
Totale diepte: 90 cm
Totale hoogte: 75 cm
Onderkant tafel: 67 cm
Materialen en verwerking
Polyrattan ziet eruit als gewoon rotan, maar heeft aanzienlijk meer voordelen. In tegenstelling tot gewoon rotan is polyrattan bijzonder geschikt voor buitengebruik omdat het materiaal zeer slijtvast is en niet de neiging heeft te vervezelen. Polyrattanvezels zijn waterbestendig, gemakkelijk te onderhouden en UV-bestendig, zodat ze hun kleurdiepte behouden, zelfs bij veelvuldig en langdurig gebruik.
Het vakkundig gevlochten tafelblad, dat ook aan de hoge rand is afgewerkt, biedt veel ruimte voor culinaire hoogstandjes. Het is ook voorzien van een onderhoudsvriendelijk glazen blad dat aan de zijkanten licht is afgerond en er zeer elegant uitziet. Het wordt ondersteund door transparante rubberen noppen om uitglijden te voorkomen en rust dus niet direct op het vlechtwerk. Er is ook voldoende ruimte onder de tafel, want twee in elkaar gevlochten tafelpoten zorgen niet alleen voor een hoge mate van stabiliteit, maar ook voor comfortabele beenruimte.
Al met al is deze terrastafel een echte blikvanger en met de bijpassende stoelen kun je je droom van een heerlijk gezellige zithoek naar wens verwezenlijken.
Afmetingen:
Totale breedte: 199 cm
Totale diepte: 90 cm
Totale hoogte: 75 cm
Onderkant tafel: 67 cm
Materialen en verwerking
Polyrattan ziet eruit als gewoon rotan, maar heeft aanzienlijk meer voordelen. In tegenstelling tot gewoon rotan is polyrattan bijzonder geschikt voor buitengebruik omdat het materiaal zeer slijtvast is en niet de neiging heeft te vervezelen. Polyrattanvezels zijn waterbestendig, gemakkelijk te onderhouden en UV-bestendig, zodat ze hun kleurdiepte behouden, zelfs bij veelvuldig en langdurig gebruik.
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 8 |
|---|---|
| FSC-certificaat: | geen |
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 55 |
| Glasplaat: | 5 mm veiligheidsglas |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiële samenstelling: | Plastic |
| Maximale zithoogte: | 75 cm |
| Met laden: | nee |
| Rattandikte: | 5 mm |
| Rattanvezel: | UV-bestendig, vorst-/hittebestendig |
| Serienname: | Fontana |
| Set artikel: | geen set |
| Soort rattan: | Rond-Rattan |
| Soort tafel: | Tuintafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 199 cm |
| Totale diepte: | 90 cm |
| Totale hoogte: | 75 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| Zithoogte Min.: | 75 cm |
| zithoogte: | 75 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies te volgen.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de

















