€ 124,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 10220401
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Driezitsbank Lamega 120x40"
Driezitsbank Lamega
Onze design driezitsbank Lamega overtuigt als een gerieflijke zitplaats, die met zijn flexibiliteit en mooie vorm in elke kamer uitstekend past. Voor extra comfort zorgt het dik gewatteerde zitvlak. Het hoogwaardige onderstel van geborsteld edelstaal geeft de bank de hoogste stabiliteit.
Met een kruk of tweezitter uit het Lamega gamma, wordt de driezitsbank snel en leuk multifunctioneel gecombineerd. De mogelijkheden van het gamma Lamega zijn grenzeloos en u kunt uw fantasie de vrije hand laten.
Ook bij de kleuren kunt u creatief zijn. Zoek gewoon uw favoriete kleur(en) uit ons assortiment uit.
Materiaal samenstelling: 100% Polyurethaan
Richtmaten
Hoogte : 46 cm
Breedte : 121 cm
Diepte : 40 cm
Dikte kussen : 15 cm
Diameter vierkante buis: 2,5 cm
Zitting:
Overtrek: kunstleer
Zitvlak goed gevuld
Zitvlak aangenaam bekleed
Onderstel:
Materiaal: mat geborsteld roestvrij staal
Standvastig frame
Eersteklas materiaal
Bijzonderheden:
Precieze afwerking
Stabiele constructie & robuust overtrek
Comfortabel zitten, ook urenlang
Onderhoud
Voor het schoon maken adviseren wij een met lauw water bevochtigde katoenen doek
Geen poetsmiddelen gebruiken
Oppervlak alleen met een geschikt mondstuk stofzuigen
Eigenschappen
| FSC-certificaat: | geen |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 11 |
| Inclusief opbergruimte: | Ja |
| Kleur frame: | roestvrij staal |
| Materiaal: | Kunstleer |
| Materiaal vulling bekleding: | Koudschuim |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 46 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Rugleuning aanwezig: | nee |
| Soort bank: | Bank |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 121 cm |
| Totale diepte: | 40 cm |
| Totale hoogte: | 46 cm |
| Type onderstel: | Hoge poten (11 cm en meer) |
| Verstelbare armleuningen: | geen armleuningen |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 40 cm |
| Zithoogte Min.: | 46 cm |
| hoedanigheid: | 200 kg |
| zithoogte: | 46 cm |




















