Bureau Stockton Kleur: natura
€ 159,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 317416
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Bureau Stockton"
Stockton bureau
Dit bureau overtuigt door zijn moderne mix van houtlook en minimalistische frameconstructie van metaal en is daardoor goed te combineren met andere ontwerpen en past perfect in de woonstijl. Het tafelblad is gemaakt van MDF en rust stabiel en stevig op een frame van gelakte stalen buizen. Het computerbureau met twee ruime laden en een kastvak biedt voldoende opbergruimte voor de dagelijkse behoeften en zorgt zo voor een opgeruimde en schone sfeer. Bovendien is de tafel voorzien van kunststof voetjes die voorkomen dat er krassen op de vloer komen. Voor een optimale integratie in het interieur kan de tafel zowel links als rechts worden gemonteerd.
Totale hoogte: 75 cm
Totale breedte: 120 cm
Totale diepte: 50 cm
Lade: 40x40x15 cm
Legplank: 40x40x27 cm
Afstand tafelblad - bak: 11 cm
Gewicht: 25 kg
Dit bureau overtuigt door zijn moderne mix van houtlook en minimalistische frameconstructie van metaal en is daardoor goed te combineren met andere ontwerpen en past perfect in de woonstijl. Het tafelblad is gemaakt van MDF en rust stabiel en stevig op een frame van gelakte stalen buizen. Het computerbureau met twee ruime laden en een kastvak biedt voldoende opbergruimte voor de dagelijkse behoeften en zorgt zo voor een opgeruimde en schone sfeer. Bovendien is de tafel voorzien van kunststof voetjes die voorkomen dat er krassen op de vloer komen. Voor een optimale integratie in het interieur kan de tafel zowel links als rechts worden gemonteerd.
Totale hoogte: 75 cm
Totale breedte: 120 cm
Totale diepte: 50 cm
Lade: 40x40x15 cm
Legplank: 40x40x27 cm
Afstand tafelblad - bak: 11 cm
Gewicht: 25 kg
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 1 |
|---|---|
| Eigen merk: | Geen eigen merk |
| FSC-certificaat: | geen |
| Geschikt voor gaming: | nee |
| Gewicht (kg): | 25 |
| Hoekbureau: | nee |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Inclusief opbergruimte: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal: | hout |
| Materiaal frame: | Metaal mat zwart |
| Materiële samenstelling: | hout |
| Met laden: | Ja |
| Met wielen: | nee |
| Soort tafel: | Eettafel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 120 cm |
| Totale diepte: | 50 cm |
| Totale hoogte: | 75 cm |
| Uitklapbaar: | nee |
| lot: | 1 |











-190259.jpg)
-190260.jpg)







