€ 47,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 316177
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Houten serveertafel.
- Inklapbare tafel met uitneembaar dienblad.
- Approx. afmetingen (HxBxD): 61 x 51 x 39 cm.
- Uitgerust met vloerbeschermers.
- Shabby chic ontwerp.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Bijzettafel Simone grijs"
Bijzettafel Simone
De bijzettafel Simone definieert zichzelf onder andere door zijn functionaliteit, natuurlijkheid en veelzijdigheid. De serveertafel is gemaakt van hout en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het tafelblad kan worden verwijderd en gebruikt als dienblad. Het kan snel en eenvoudig worden opgevouwen en plaats besparend worden opgeborgen. De vloerbeschermers onder de tafelpoten voorkomen krassen op de vloer.
Richtmaten:
Totale hoogte: 61 cm
totale breedte: 51 cm
totale diepte: 39 cm
De bijzettafel Simone definieert zichzelf onder andere door zijn functionaliteit, natuurlijkheid en veelzijdigheid. De serveertafel is gemaakt van hout en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het tafelblad kan worden verwijderd en gebruikt als dienblad. Het kan snel en eenvoudig worden opgevouwen en plaats besparend worden opgeborgen. De vloerbeschermers onder de tafelpoten voorkomen krassen op de vloer.
Richtmaten:
Totale hoogte: 61 cm
totale breedte: 51 cm
totale diepte: 39 cm
Eigenschappen
| FSC-certificaat: | geen |
|---|---|
| Formulier: | vierkant |
| Gewicht (kg): | 2 |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | hout |
| Materiaal frame: | hout |
| Materiële samenstelling: | hout |
| Maximale zithoogte: | 50 cm |
| Met laden: | nee |
| Set artikel: | geen set |
| Soort tafel: | Bijzettafel |
| Stijl: | Sjofel chic |
| Totale breedte: | 51 cm |
| Totale diepte: | 39 cm |
| Totale hoogte: | 61 cm |
| Uitklapbaar: | Ja |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zithoogte Min.: | 40 cm |
| zithoogte: | 40 - 50 cm |









-190259.jpg)
-190260.jpg)







