€ 104,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 1 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 18808604
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Bezoekersstoel Magnus Stof"
Bezoekersstoel Magnus, elegant comfort
Ben je nog op zoek naar een stoel waarin jouw gasten zich thuis voelen ? Of richt je jouw praktijk opnieuw in en zoek je een stoel voor de patienten ? Dan is de gastenstoel Magnus de juiste keuze. De cantilever past zich volledig aan de beenlengte en het gewicht van de gast aan. Dankzij de dikke polstering is het zitcomfort gegarandeerd.
De bezoekersstoel Magnus past met zijn robuuste onderstel uit roestvrij staal bij elke gelegenheid - je moet enkel nog de passende kleur uit ons gamma selecteren.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten
Totale hoogte: 84 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 52 cm
Hoogte zitting: 44 cm
Zitoppervlak (BxD): 45 x 42 cm
Hoogte rugleuning: 45 cm
Max. Draagvermogen: 120 kg
Gewicht: 6 kg
Ben je nog op zoek naar een stoel waarin jouw gasten zich thuis voelen ? Of richt je jouw praktijk opnieuw in en zoek je een stoel voor de patienten ? Dan is de gastenstoel Magnus de juiste keuze. De cantilever past zich volledig aan de beenlengte en het gewicht van de gast aan. Dankzij de dikke polstering is het zitcomfort gegarandeerd.
De bezoekersstoel Magnus past met zijn robuuste onderstel uit roestvrij staal bij elke gelegenheid - je moet enkel nog de passende kleur uit ons gamma selecteren.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten
Totale hoogte: 84 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 52 cm
Hoogte zitting: 44 cm
Zitoppervlak (BxD): 45 x 42 cm
Hoogte rugleuning: 45 cm
Max. Draagvermogen: 120 kg
Gewicht: 6 kg
Ons 5-sterrenproduct voor jou
hoogwaardige verende stoel met armleuningen
Dankzij de ergonomisch gevormde stoel en de comfortabel gestoffeerde armleuningen zijn zelfs langere zittingen niet vermoeiend. De comfortabele bekleding is bedekt met textiel.
hoogwaardige materialen
hoog zitcomfort, ook na langere tijd
keuze uit meerdere kleuren
Eigenschappen
| Draaibaar: | nee |
|---|---|
| Eigen merk: | Constructie |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht (kg): | 10 |
| Hoogte armleuning: | 26 cm |
| Hoogte rugleuning: | 36 cm |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal frame: | Roestvrij staal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 46 cm |
| Met wielen: | nee |
| Serienname: | Magnus |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 62 cm |
| Totale diepte: | 46 cm |
| Totale hoogte: | 80 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | zonder voetensteun |
| Zitdiepte: | 42 cm |
| Zithoogte Min.: | 46 cm |
| Zitvlak (BxD): | 52 x 50 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 46 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 240 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstellings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstellings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de






















