€ 139,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 1018171105
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Barkruk met stoffen bekleding en armleuning.
- In hoogte verstelbaar en draaibaar.
- Afmetingen bij benadering: BxHxD: 62x 103 - 123cmx55cm | zit
- Metalen frame in chroom look of zwart.
- Barkruk met voetensteun.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Barkruk Dublin Stof"
Barkruk Dublin, hoog comfort met een grote kleurenwaaier
De design kruk Dublin is een stabiel en comfortabel barmeubel voor dagelijks gebruik. De hoogte en de aangename bekleding van de arm- en rugleuning, zorgen voor een ontspannen zitcomfort, ook over een langere tijd. Bovendien is de stoffen bekleding royaal gestoffeerd.
De comfortabel geplaatste voetsteun is belangrijk voor een goede zitpositie. Met de hendel aan de rechterkant, kan de zithoogte individueel ingesteld worden. Om het in- en uitstappen te vergemakkelijken, laat de zitting zich 360° draaien.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Hoogte: 123 cm
Breedte: 62 cm
Diepte: 55 cm
Zithoogte: 65-85 cm
Zitvlak: 50x47 cm
Hoogte armleuning vanaf zitvlak: 20 cm
Hoogte rugleuning vanaf zitvlak: 38 cm
Diameter bodemplaat: 45 cm
Dikte kussen: 7 cm
Gewicht: 13,5 kg
Zitting:
Materiaal: stof
Zitting, arm- en rugleuning aangenaam bekleed
Stijlvolle genopte zitting
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomoptiek
Kolomvoet met vloerbescherming
Comfortabele voetsteun
Bijzonderheden:
360° Draaibare zitting
Traploos in hoogte verstelbaar
Stabiele constructie en duurzame bekleding
Urenlang zitcomfort
Onderhoud:
Lichte verontreinigingen met een vochtige katoenen doek verwijderen
Voor het schoonmaken adviseren wij een met lauw water bevochtigde katoenen doek
Oppervlak alleen met een geschikt mondstuk stofzuigen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Barkruk Dublin is bekleed met stof en de armleuning, evenals de rugleuning en de zitting zijn comfortabel bekleed en zorgen voor aangenaam zitten, zelfs na meerdere uren.
De fauteuilvormige zitting is gemonteerd op een stevig metalen frame, naar keuze in chroom-look of zwart, en kan 360 graden worden gedraaid. De in het frame geïntegreerde voetsteun zorgt voor een comfortabele en rechte zithouding.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 103 - 123 cm I Totale breedte: 62 cm I Totale diepte: 55 cm I Zithoogte: 65 - 85 cm I Zitoppervlak (BxD): 50 x 47 cm I Hoogte rugleuning: 38 cm I Hoogte armleuning: 20 cm I Bodemplaat: Ø 45 cm I Gewicht: 14 kg
De met stof beklede aanrechtkruk is bijzonder robuust en gemakkelijk schoon te maken. Voor de kleur van de bekleding kan worden gekozen uit maximaal 14 kleurvarianten: beige, blauw, bruin, crème, donkergrijs, geel, groen, lichtrood, paars, oranje, rood, zwart of taupe.
De comfortabele en goed beklede Dublin design barkruk is eenvoudig maar elegant. Dankzij zijn aangename uiterlijk kan hij gemakkelijk worden geïntegreerd in verschillende kamers.
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht (kg): | 14 |
| Hoogte armleuning: | 20 cm |
| Hoogte rugleuning: | 38 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | chroom |
| Materiaal: | Stof |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 85 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Dublin |
| Set artikel: | geen set |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 62 cm |
| Totale diepte: | 55 cm |
| Totale hoogte: | 103 - 123 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 55 cm |
| Zithoogte Min.: | 65 cm |
| Zitvlak (BxD): | 50 x 47 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 65 - 85 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 120 kg
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Let op. De gasveer mag alleen worden vervangen door gekwalificeerd personeel.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Let op. De gasveer mag alleen worden vervangen door gekwalificeerd personeel.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




















