6-persoons wachtbank Airport Kleur: zwart
€ 299,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 325724
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Ideaal voor drukke wachtkamers en wachtruimtes
- Dankzij de rugleuning zijn de zes stoelen lang comfortabel
- Geperforeerde zittingen van gepoedercoat staal
- Stalen frame van de bank in een moderne chroomlook
- Vloerbeschermers onder het frame beschermen gevoelige vloere
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "6-persoons wachtbank Airport"
6-zits luchthaven wachtbank
Deze wachtbank in de stijl van een luchthavenbank combineert modern design, duurzaamheid en hoog zitcomfort. De 6-zits is ideaal voor drukke wachtkamers, wachtruimtes en receptieruimtes in kantoren, studio's, praktijken en meer.
De rugleuning en armleuningen aan de buitenzijden maken de bank zeer comfortabel, zelfs zonder bekleding. De zes zittingen zijn gemaakt van geperforeerd, gepoedercoat staal, waardoor ze corrosiebestendig zijn. Het frame is ook van staal, maar met een chique chroomlook.
Dankzij de hoogwaardige materialen is deze luchthavenbank bijzonder stabiel en zelfs bestand tegen hogere belastingen. Hij is heel gemakkelijk schoon te maken en de vloerbeschermers voorkomen krassen op de vloer.
Details:
Totale breedte: 355 cm
Totale hoogte: 80 cm
Totale diepte: 63 cm
Zittingsoppervlak (breedte x diepte): 52 x 44 cm
Zithoogte: 43 cm
Rugleuninghoogte: 37 cm
Armleuninghoogte (vanaf de vloer): 57 cm
Zitting:
Materiaal: Hoogwaardig staal
Poedercoating, geperforeerd oppervlak
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroomlook
Stabiel metalen frame
Lange levensduur
Met vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Makkelijk te onderhouden oppervlakken
Veilige standaard
Deze wachtbank in de stijl van een luchthavenbank combineert modern design, duurzaamheid en hoog zitcomfort. De 6-zits is ideaal voor drukke wachtkamers, wachtruimtes en receptieruimtes in kantoren, studio's, praktijken en meer.
De rugleuning en armleuningen aan de buitenzijden maken de bank zeer comfortabel, zelfs zonder bekleding. De zes zittingen zijn gemaakt van geperforeerd, gepoedercoat staal, waardoor ze corrosiebestendig zijn. Het frame is ook van staal, maar met een chique chroomlook.
Dankzij de hoogwaardige materialen is deze luchthavenbank bijzonder stabiel en zelfs bestand tegen hogere belastingen. Hij is heel gemakkelijk schoon te maken en de vloerbeschermers voorkomen krassen op de vloer.
Details:
Totale breedte: 355 cm
Totale hoogte: 80 cm
Totale diepte: 63 cm
Zittingsoppervlak (breedte x diepte): 52 x 44 cm
Zithoogte: 43 cm
Rugleuninghoogte: 37 cm
Armleuninghoogte (vanaf de vloer): 57 cm
Zitting:
Materiaal: Hoogwaardig staal
Poedercoating, geperforeerd oppervlak
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroomlook
Stabiel metalen frame
Lange levensduur
Met vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Makkelijk te onderhouden oppervlakken
Veilige standaard
Eigenschappen
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
|---|---|
| Eigen merk: | PAAL |
| Gewicht (kg): | 1 |
| Hoogte armleuning: | 57 cm |
| Hoogte rugleuning: | 37 cm |
| Inclusief opbergruimte: | nee |
| Kleur frame: | chroom |
| Materiaal: | Metaal |
| Materiaal frame: | Metaal in chroomoptiek |
| Materiaal vulling bekleding: | Geen vulling |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 43 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Airport |
| Soort bank: | Bank |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 240 cm |
| Totale diepte: | 63 cm |
| Totale hoogte: | 80 cm |
| Type onderstel: | Hoge poten (11 cm en meer) |
| Verstelbare armleuningen: | nee |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 44 cm |
| Zithoogte Min.: | 43 cm |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 43 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Max. Draagvermogen: 900 kg
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de gebruiks- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de gebruiks- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de








