4-delige set eetkamerstoelen Antibes Kleur: blauw
€ 184,90
incl. btwGratis verzending en retourzending
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 320798
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Gestoffeerde zitting met fluwelen bekleding en rugleuning
- Robuust metalen frame met vier poten
- Afmetingen (HxBxD): 84 x 45 x 55 cm I Zithoogte: 48 cm
- Ook geschikt voor gevoelige vloeren dankzij vloerbeschermers
- Stoelen verkrijgbaar in 3 kleuren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@meubelhuis.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "4-delige set eetkamerstoelen Antibes"
Set van 4 eetkamerstoelen Antibes
De gestoffeerde eetkamerstoelen Antibes zijn de perfecte aanvulling op huiselijke moderne kamers en zullen in elke kamer een blikvanger zijn. Dankzij de hoge rugleuning en de aangename en comfortabele bekleding kunt u ook langere tijd comfortabel zitten. Dankzij de onderhoudsvriendelijke materialen zijn de eetkamerstoelen altijd snel en gemakkelijk schoon te maken. Op het moderne metalen frame zijn deze eetkamerstoelen goed voor elke gelegenheid, er zijn ook vloerbeschermers onder de poten om krassen op de vloer te voorkomen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 84 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 55 cm
Zithoogte: 48 cm
Zitvlak (BxD): 45 x 38 cm
Hoogte van de rugleuning: 47 cm
Max. Draagvermogen: 150 kg
Gewicht: 5 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Comfortabele gestoffeerde rugleuning
Comfortabele zitpositie door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal
Stabiel frame
Vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame en onderhoudsvriendelijke hoes
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Alleen oppervlakken stofzuigen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Details:
Totale breedte: 45 cm
Totale hoogte: 84 cm
Totale diepte: 55 cm
Zithoogte: 48 cm
Zitvlak (B x D): 45 x 38 cm
Hoogte rugleuning: 36 cm
Gewicht: 5 kg
Max. belastbaarheid: 150 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Leveringsomvang: 4 eetkamerstoelen Antibes velvet
Zitting:
Bekleding: velvet
Rugleuning en zitting comfortabel gewatteerd
Prettige zithouding dankzij de rugleuning
Frame:
Materiaal: zwart metaal
Stabiel vierpootonderstel met vloerdoppen
Stevige, veilige stand
Bijzonderheden:
Moderne, tijdloze uitstraling met hoog zitcomfort
Comfortabel zitten, ook na langere tijd
Slijtvaste en onderhoudsvriendelijke bekleding met mooi stikpatroon
Onderhoud:
Licht vuil afnemen met een vochtige katoenen doek
Alleen stofzuigen met een geschikte meubelborstel
Geen huishoudelijke reinigers gebruiken
De gestoffeerde eetkamerstoelen Antibes zijn de perfecte aanvulling op huiselijke moderne kamers en zullen in elke kamer een blikvanger zijn. Dankzij de hoge rugleuning en de aangename en comfortabele bekleding kunt u ook langere tijd comfortabel zitten. Dankzij de onderhoudsvriendelijke materialen zijn de eetkamerstoelen altijd snel en gemakkelijk schoon te maken. Op het moderne metalen frame zijn deze eetkamerstoelen goed voor elke gelegenheid, er zijn ook vloerbeschermers onder de poten om krassen op de vloer te voorkomen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 84 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 55 cm
Zithoogte: 48 cm
Zitvlak (BxD): 45 x 38 cm
Hoogte van de rugleuning: 47 cm
Max. Draagvermogen: 150 kg
Gewicht: 5 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Comfortabele gestoffeerde rugleuning
Comfortabele zitpositie door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal
Stabiel frame
Vloerbeschermers
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame en onderhoudsvriendelijke hoes
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Alleen oppervlakken stofzuigen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Details:
Totale breedte: 45 cm
Totale hoogte: 84 cm
Totale diepte: 55 cm
Zithoogte: 48 cm
Zitvlak (B x D): 45 x 38 cm
Hoogte rugleuning: 36 cm
Gewicht: 5 kg
Max. belastbaarheid: 150 kg
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Leveringsomvang: 4 eetkamerstoelen Antibes velvet
Zitting:
Bekleding: velvet
Rugleuning en zitting comfortabel gewatteerd
Prettige zithouding dankzij de rugleuning
Frame:
Materiaal: zwart metaal
Stabiel vierpootonderstel met vloerdoppen
Stevige, veilige stand
Bijzonderheden:
Moderne, tijdloze uitstraling met hoog zitcomfort
Comfortabel zitten, ook na langere tijd
Slijtvaste en onderhoudsvriendelijke bekleding met mooi stikpatroon
Onderhoud:
Licht vuil afnemen met een vochtige katoenen doek
Alleen stofzuigen met een geschikte meubelborstel
Geen huishoudelijke reinigers gebruiken
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De gestoffeerde zitting en de comfortabele rugleuning in gewatteerde look bieden een hoog zitcomfort. Door het ontwerp van de stoelen kunt u er zelfs meerdere uren comfortabel in verblijven.
Het stevige metalen frame is voorzien van vloerbeschermers die uitglijden voorkomen en geen strepen of krassen achterlaten op tegels, parket of laminaat.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 84 cm I Totale breedte: 45 cm I Totale diepte: 55 cm I Zithoogte: 48 cm I Zitvlak (BxD): 45 x 38 cm I Rugleuninghoogte: 47 cm I Max. Draagvermogen: 150 kg I Gewicht: 5 kg
Dankzij de gebruikte materialen zijn deze stoelen bijzonder gemakkelijk te reinigen. Gewoon licht vuil wegvegen met een vochtige katoenen doek.
Kies uw persoonlijke favoriet uit maximaal 3 verschillende kleuren: donkergrijs, grijs of zwart.
Eigenschappen
| Beklede zitting: | Ja |
|---|---|
| Draaibaar: | nee |
| Eigen merk: | Loraville |
| FSC-certificaat: | geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht (kg): | 5 |
| Hoogte armleuning: | 0 cm |
| Hoogte rugleuning: | 47 cm |
| Hoogteverstelling: | nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal: | Fluweel |
| Materiaal frame: | Metaal mat zwart |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 48 cm |
| Met wielen: | nee |
| Meubeloppervlak: | Gestikt (knopen) |
| Serienname: | Antibes |
| Set artikel: | 4-delige set |
| Soort eetkamerstoel: | Normale eetkamerstoel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 45 cm |
| Totale diepte: | 55 cm |
| Totale hoogte: | 84 cm |
| Verstelbare armleuningen: | geen armleuningen |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 38 cm |
| Zithoogte Min.: | 48 cm |
| hoedanigheid: | 150 kg |
| lot: | 1 |
| zithoogte: | 48 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
Natürlich, hier ist die Übersetzung auf Niederländisch:
- Maximale belastbaarheid 150 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de plaatsings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Maximale belastbaarheid 150 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de plaatsings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de


